top of page
DODÁNÍ ZBOŽÍ

 

Objednávky se zpravidla odesílají max. do 2 dnů.

Pokud by došlo k neočekávanému prodlení, rádi Vám poskytneme jakékoli informace buď na našem emailu info@lartoni.net nebo na telefonu +420 732 516 950 (po-pá 9-17h).

Zásilka bude doručena na adresu uvedenou v objednávce, případně na zvolené výdejní místo nebo bude připravena k odběru v našem obchůdku ve Zlíně.

Způsoby platby: 

Platbu lze provést buď převodem na náš účet 1384865007/2700  (platba musí být v rámci závazné objednávky připsána max. do 3 pracovních dnů) nebo formou dobírky. 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

V případě, že se rozhodnete zboží vrátit, zkontrolujte zda splňuje podmínky pro vrácení dle našich obchodních podmínek a informujte nás o tom emailem na info@lartoni.net.

Lhůta pro vrácení zboží je do 14 ti dnů od převzetí. Po odstoupení od smlouvy musí zákazník předat nebo odeslat zboží zpět do 14 dní. 

Zboží pečlivě zabalte a odešlete na naši adresu, nebo přineste osobně na naši prodejnu. Náklady spojené s vrácením zboží hradí kupující.

Vrácení zboží probíhá formou finančního vypořádání na Váš účet, nebo výměnou za jiné zboží, případně vystavení poukazu s platností jednoho roku. 

Adresa pro vrácení zboží dopravcem:

Obchůdek L'artoni

Bří Jaroňků 20

Zlín 760 01

DOPRAVA

Doprava zdarma

Nechte si svoji objednávku v rámci ČR doručit zcela zdarma při objednávce nad 1.500 Kč.

Druhy dopravy

Česká pošta: 

Balík Na Poštu    110,-

Balík Do Ruky     129,-

Dobírka                39,-

Platba převodem  zdarma

Osobní odběr: zdarma

bottom of page